Informace pro kupující

Informace pro kupující

Máme pouze zásilkový obchod. Prodejnu na které se pracuje zatím nevedeme.

Zboží je možné osobně převzít na uvedené adrese v kontaktech.

Objednávky expedujeme dle uvedené doby u každé kategorie. Například není možné začátkem března zasílat roubovanou sadbu zeleniny.

Mějte na paměti že zásilky nerozdělujeme, čekáme vždy na kompletní objednávku. Není proto dobré objednávat například jahody s roubovanou zeleninou. Jahody můžete do země dávat již od března, za to zeleninu expedujeme nejdříve od poloviny dubna a to ještě dle počasí. Zásilka vám tak přijde koncem dubna, začátkem května. Sledujte proto kombinace Objednávka vs Předobjednávka.

Dostáváme tak stížnosti, že lidé mají objednávku již od ledna,  února a nic se neděje...bohužel ani nemůže, většinou to stojí na zmiňované zelenině.

Stává se také, že lidí kteří zaplatí dopředu neuvedou správný var. symbol. V tom to případě je to pro nás velmi složité protože se nám nespárují platby a my nevidíme objednávku zaplacenou. Pokud Vám nepřijde e-mail s potvrzením platby je něco špatně. Buď špatný VS nebo špatně zadaný e-mail. Pokud Vám do 3 dnů nedorazí potvrzení o platbě kontaktujte nás na info@zahradnictvi-rool.cz

Chtěli bychom také upozornit, že při platbě předem a následném zaplacení, není možné k objednávce doobjednat!!